Actueel weer Wilsele
Laatste update: 2026-05-23 om 21:48 uur
| Temperatuur | 25.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit ONO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1027.8 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 7.9 km/u om 14:47 u |
| Minimum temp. | 13.8 °C om 05:46 u |
| Maximum temp. | 33.6 °C om 18:43 u |
| Windchill | 25.6 °C |
| Hitte index | 25.7 °C |
| Dauwpunt | 16.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 58.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:41 u |
| Zon onder | 21:34 u |